Partneri a služby

Autobazár exkluzív

Už roky spolupracujeme s poprednými autobazármi. Ak plánujete predávať alebo kupovať auto, konzultujte to s nami. Viaceré autobazáre vám vedia poskytnúť klientsky bonus na základe spolupráce s našou spoločnosťou VAŠA PRÍLEŽITOSŤ. 

Zobraziť

Autobazár cambelova

Autobazár Cambelova je jeden z najstarších autobazárov vôbec. Bol založený už v rokou 1995. Ich skúsenosti a služby využíva každoročne viac ako 600 spokojných zákazníkov. Ak máte v pláne kúpiť, alebo predať vozidlo určite sa zastavte.

Chcete predať, alebo vymeniť vaše auto? Vozidlo férovo objektívne zhodnotia, ponúknu férovú sumu, alebo  ho zoberú  na komisionálny predaj. Z veľkou pravdepodobnosťou však odídete na novom aute.

AK však hľadáte nové auto? Vyberete si z ponuky 80 áut a uplatnite si 200€ zľavu poskytovanú spoločnosťou autobazár Cambelová.   

Web partnera Zobraziť Získať voucher

Autobazár ibcars

spoločnosť IB CARS je mladý dynamický autobazár, ktorý si za pár rokov vybudoval rešpekt medzi konkurenčnými autobazármi a vysokú popularitu medzi klietami. Autobazár však založil človek ktorý má cit pre obchod a dobre dokáže zmanažovať kupujúcich i predávajúcich. Svedčí otom i fakt, že niektoré vozilo sa v bazáre predáva už 4 krát... Stante sa i vy klientom, ktorý vie kde dobre kúpi. 


Web partnera